INDEX NOWOśCIPSY SUKISZCZENIęTA MIOTYGALERIA CZARNY TERIER ROSYJSKI
LINKI
KONTAKT

ENGLISH
    HOME

    Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce od 2008 roku, jednak psy wystawowe towarzyszą nam od 1992 roku. Przygodę ze sznaucerami rozpoczęliśmy, kiedy do naszego domu dołączyła czarno-srebrna Sasquehanna Nasturcja - Champion Polski, Rumunii, Grand Champion Rumunii, vice. Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Zwycięzca Transylwanii. Córka importowanego z USA psa Bandsmans On Broadway i suczki z amerykańskiej linii Sasquehanna Kamelia.
          Pierwszym Czarnym Terierem w naszej hodowli był Rostow z Norblińskiej Doliny, który w bardzo szybkim czasie uzyskał tytuł Młodzieżowego Championa Polski, Championa Rumunii, Zwycięzca Transylwanii, Grand Championa Rumuni, oraz rozpoczął Interchampionat.
      W 2014 roku do naszej hodowli dołączyła czarna sznaucerka Victorious Star Sunrise importowana z Ukrainy. Już na pierwszej wystawie pokazała na co ją stać zdobywając dwie kwalifikacje na Cruft's i tytuł Zwycięzca Polski! Jest córką psa z włoskiej hodowli Blackgalaxy Walk On The Top i suczki Victorious Star High Quality. W swoim rodowodzie posiada wspaniałego psa Unjedi Stone, a także psy z popularnej rosyjskiej hodowli - Gloris.
        Również pod koniec 2014 roku przybył do naszej hodowli pies importowany z Ukrainy - Victorious Star Zorro, po domowemu Ricky. Jego matką jest ukraińska suczka Victorious Star Nefertiti, a ojcem rosyjski pies z zasłużonej hodowli Dreamkiss Non Stop.
          W 2015 roku dołączyła do naszego domu suczka Czarnego Teriera Rosyjskiego - Roskoshnaya Devitsa s Ozera Razliv. Jej matką jest Hozayka s Ozea Razliv, a ojcem piękny pies Hobbit Nevskiy.
       Staramy się, by każdy miot urodzony w naszej hodowli był doskonały, dobrze zsocjalizowany i zdrowy, a szczenięta znajdowały odpowiednie domy. Jesteśmy zadowoleni, kiedy trafiają do właścicieli zainteresowanych wystawami i mogą reprezentować naszą hodowlę w różnych krajach. Osobiście odwiedzamy wiele wystaw nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a nasze psy odnoszą wiele sukcesów.
       Każde krycie jest przemyślane. Szukamy reproduktorów jak najlepiej dobranych do naszych suczek, i spełniających nasze wymagania. Opieramy się głównie na zagranicznych psach z dobrym rodowodem, charakterem, anatomią, ale również zdrowych.

    Mamy nadzieję, że sznaucer zauroczy Państwa tak samo jak nas. Teraz nie wyobrażamy sobie życia bez "bródek" w domu. Są to wyjątkowe psy, mądre, pewne siebie, rodzinne. Obecność człowieka jest dla nich bardzo ważna. Mocno przywiązują się do właściciela. Są doskonałymi stróżami i psami rodzinnymi. Uwielbiają biegać i bawić się. Ten, kto ma w domu sznaucera, nigdy nie zazna nudy!

      Chcielibyśmy bardzo podziękować właścicielom psów z naszej hodowli za to, że otaczają troską swoje pociechy, a na wystawach dumnie reprezentują naszą hodowlę. Dziękujemy również hodowcom psów, które mieszkają u nas. Specjalne podziękowania składamy dla zaprzyjaźnionych hodowców, którzy pomagali nam w każdej chwili, poświęcali swój czas i dawali porady na różny temat.


Witamy na stronie naszej hodowli!
Zapraszamy
Aleksandra Rostkowska: tel. +48 783-815-148 (sznaucer)

Ewa Rostkowska: tel. +48 537-111-511 (czarny terier rosyjski)

email:
contact@hannoveria.pl
ALL RIGHTS RESERVED © HANNOVERIA FCI